Derde demonstratie ERP voor de voedingsmiddelenbranche

10 november in Apeldoorn

Etten-Leur, 27-09-2011 - Wegens het succes van de twee voorgaande edities demonstreert Schouw Informatisering op donderdag 10 november wederom tijdens een sessie in Apeldoorn haar bedrijfsbrede ERP oplossing. Deze oplossing is op basis van Microsoft Dynamics® NAV; een flexibel ERP pakket dat algemene functionaliteiten bezit zoals financiële administratie in combinatie met inkoop -, verkoop- en magazijnfunctionaliteiten.

Om de speciale wensen van de voedingsmiddelindustrie te kunnen bedienen worden deze pakketten aangevuld met de eigen standaard software specifiek voor de voedingsmiddelenindustrie: SI Foodware®. Deze combinatie ondervangt alle bedrijfsprocessen van een voedingsmiddelenbedrijf.

Naast een korte algemene inleiding over Dynamics NAV willen wij u enkele functionaliteiten in SI Foodware tonen die oplossing bieden aan veel problemen in de voedingsmiddelenbranche.

Klik hier voor het programma, meer informatie en het inschrijfformulier

erp voor food demonstratie 10 november.jpg

Blog Facebook Twitter Youtube Vimeo

nieuws

Parlevliet en Van der Plas kiest Microsoft Dynamics NAV
Etten-Leur, 08-05-2012 - Met 1300 werknemers is Parlevliet en Van der Plas één…

Verslag Food & Beverage Seminar 2012
Etten-Leur, 27-04-2012 - Op donderdag 19 april organiseerde Schouw Informatisering haar jaarlijkse klantendag; Het…

Prins & Dingemanse kiest voor ERP van Schouw Informatisering
Etten-Leur, 20-03-2012 - Sinds 1880 heeft Koninklijke Prins & Dingemanse zich ontwikkeld tot…

Highlight

LIVE ERP DEMO

Op 7 juni demonstreert Schouw Informatisering haar bedrijfsbrede ERP oplossing.